Konferencja dla kobiet

Kochana kobieto! Mamy dla Ciebie super informację! Ponownie zapraszamy na konferencję dla kobiet „Córka Króla”. To czas dla Ciebie, w miłującej obecności Pana Boga. Czas szukania odpowiedzi na różnorodne nurtujące Cię pytania. Czas na umocnienie swojego powołania jako żona, mama, przyjaciółka, a przede wszystkim – jako kobieta.

KRÓLEWSKIE SPOTKANIE W STRZEGOMIU

14 marca 2020 r. wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej zapraszają już po raz drugi kobiety do Strzegomskiego Centrum Kultury na konferencję "Córka Króla". Temat tegorocznego spotkania to: „Moc w słabości się doskonali”. W programie są prelekcje i wspólna modlitwa. Będzie też możliwość spowiedzi i rozmowy z księżmi, a także ze sobą nawzajem, jak kobieta z kobietą.

Prelegenci to Patrycja Hurlak, Marta Miłuńska i Konrad Ciempka.

Patrycja Hurlak jest aktorką znaną z seriali telewizyjnych: „Klan”, „Blondynka”, ”Na Wspólnej” i „Pierwsza Miłość”. Po swoim nawroceniu napisała kilka książek, m.in. „Nawrócona wiedźma” i „Zakochani są wśród nas”. Obecnie studentka teologii.

Marta Miłuńska mieszka w Warszawie gdzie zaangażowana jest w różnorodne dzieła: Centrum Edukacji DANIEL (Dyrektorka Chrześcijańskiej Szkoły, Przedszkola i Żłobka Daniel https://daniel.edu.pl/ ), Poradnię Psychologiczną „Betania” (wspieraną przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Odpowiedzialni” https://poradniabetania.wordpress.com/kontakt/ ) oraz zespół Projekt Przebudzenie (jako wokalistka, liderka i założycielka https://projektprzebudzenie.pl/ ).

Konrad Ciempka jest Dyrektorem Biura Regionalnego w Krakowie Papieskiego Stowarzyszenia Pomocy Kościołowi w Potrzebie https://pkwp.org/ . Ponadto jako koordynator wspólnoty Chrystus w Starym Mieście jest zaangażowany w wiele dzieł ewangelizacyjnych.

Konferencja "Córka Króla" to czas przeznaczony właśnie dla Ciebie droga kobieto, aby usiąść u stóp Boga jak Maryja, wzór Córki Króla, która prowadzi nas do pełniejszej więzi z Bogiem i … samą sobą. Do przyjęcia Bożej Miłości jako kobieta.

Koszt konferencji (cegiełka na cele organizacyjne) to 50 zł (bez obiadu) lub 65 zł (z obiadem). Zapisy dokonywane są drogą internetową, wystarczy wypełnić formularz

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhupg4cXSdiStgH66MUOQzCVxtuudbX4PouB2VcQH-X0V4Jw/viewform .   

W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z Agnieszką Lesiów (koordynator wydarzenia) 609 604 257 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej szczegółów na stronach:

http://odnowa.swidnica.pl/

www.effatha.kdm.pl

https://www.facebook.com/strzegom.arka/

Organizator: wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Świdnickiej

Partnerzy: Parafia App. Piotra i Pawła w Strzegomiu i Parafia Najświętszego Zbawiciela i Matki Boskiej z Góry Karmel w Strzegomiu; Strzegomskie Centrum Kultury; Diakonia Effatha; Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu; REGE Pracownia Krawiecka