Czcigodny Księże Proboszczu!

Ponawiamy zeszłoroczną akcję rozprzestrzeniania iskry Bożego Miłosierdzia w parafiach, poprzez dystrybucję bezpłatnych egzemplarzy książeczek Jezu ufam Tobie. Prosimy o zgłaszanie zamówień na książeczki w formie pisemnej na adres: Wydawnictwo św. Stanisława BM, ul. Totus Tuus 32, 30-610 Kraków, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Zbigniewem Łatakiem dzwoniąc pod numer tel. 12 25 75 338. Ze względu na konieczność określenia wielkości nakładu, będziemy wdzięczni za informację zwrotną do dn. 1.03.2020 r. Parafia ponosi jedynie koszty przesyłki zamówionych egzemplarzy.

ks. Zygmunt Kosowski

Dyrektor Wydawnictwa