Dyrektor Sekretariatu Fatimskiego w Zakopanem-Krzeptówki ks. Krzysztof Czapla SAC przesłał dla wszystkich parafii materiały  FATIMA 2021 - Z Fatimą w przyszłość.

Księża Proboszczowie lub Księża proszeni są o odbiór materiałów w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej dokonując także dobrowolnej i dowolnej kwoty na konto Sekretariatu Fatimskiego:

Sekretariat Fatimski 73 1240 1574 1111 0010 2381 5819

Książka zawiera m.in. propozycje homilii i rozważań na nabożeństwa 13. dnia miesiąca oraz medytacje na pierwsze soboty miesiąca oraz teksty związane: z 100. rocznicą tzw. siódmego objawienia się Matki Bożej, 75. rocznicą poświęcenia Polski Niepokalanemu Sercu Maryi za przyczyną Prymasa Polski kard. Augusta Hlonda, jak również 40. rocznicą zamachu na Jana Pawła II.

Znajdą się w niej następujące działy tematyczne:
I. Z Fatimą w przyszłość, by zmienić świat. Krucjata Jednej Intencji.
II. Spotkania z Maryją, „przychodźcie każdego 13. dnia miesiąca”.
III. Przy Niepokalanym Sercu Maryi, wynagrodzenie w pierwsze soboty miesiąca.
IV. Misja Fatimy, by Maryja była bardziej znana i miłowana

Autorzy tekstów: ks. Krzysztof Czapla SAC, s. Urszula Kłusek SAC, ks. Sławomir Radulski SAC, ks. Franciszek Gomułczak SAC, śp. Ks. Mirosław Drozdek SAC, śp. ks. Lucjan Balter SAC