Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu biblijnym on-line Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej  zaprasza do internetu w piątek 27 XI br. o godz. 20.00.

Spotkanie będzie się odbywało przy użyciu platformy ZOOM.

Chcących wziąć udział w spotkaniu (prezentacja czytań najbliższej niedzieli, czas dzielenia się) proszę o wysłanie własnego adresu mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z którego zostanie przesłany link do spotkania  (proszę o zatytułownie maila: spotkanie biblijne).

W celu interaktywnego uczestniczenia w spotkaniu należy wcześniej zainstalować aplikację ZOOM (bezpłatnie; nie trzeba się rejestrować). Aplikację ZOOM Meetings można pobrać ze sklepu GooglePlay (Android); Appstore (iPhone) lub na komputer ze strony https://zoom.us/meetings. Następnie by uczestniczyć w spotkaniu online  należy o umówionym czasie kliknąć na link, który zostanie przesłany na skrzynkę mailową z której zostanie przesłane zgłoszenie chęci uczestniczenia w spotkaniu. W razie kłopotów technicznych prosimy o informację mailową.

Zgłoszenia do piątku (27 XI)  do godz. 12.00

Wymagania sprzętowe: kamera, mikrofon.