XI PIESZA PIELGRZYMKA

WAŁBRZYSKA

w rocznicę poświęcenia Krzyża milenijnego na szczycie Chełmca

w sobotę 26 września 2020 r.

W tym roku wypada XX rocznica uroczystego poświęcenia przez JE ks. bp, Tadeusza Rybaka największego w Polsce Krzyża św., postawionego na szczycie Chełmca dla upamiętnienia Wielkiego Jubileuszu Chrześcijaństwa w 2000 r. Z tej okazji zapraszamy do wspólnej modlitwy w drodze. Wyjście o godz. 8:30 sprzed kaplicy pw. Matki Bożej Częstochowskiej na Konradowie. Uwieńczeniem naszego pielgrzymowania będzie sprawowana pod Krzyżem Milenijnym Msza św. w intencji Ojczyzny, by była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, oraz Jasnogórskim Ślubom Narodu, o godz. 12:00, której przewodniczyć będzie JE ks. bp prof. Ignacy Dec.

Po Mszy św. na szczycie Chełmca odbędzie się piknik przy ognisku oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.