Propozycje rekolekcji dla kapłanów:

1. REKOLEKCJE KAPŁAŃSKIE - W drodze za Jezusem

Data rozpoczęcia: Wtorek, 14 kwietnia 2020 godz. 16:00
Data zakończenia: Sobota, 18 kwietnia 2020 godz. 13:00

Miejscowość: Międzywodzie (wyspa Wolin, woj. zachodniopomorskie)

Rekolekcja poprowadzi: O. Sylwester Cabała CSsR (W latach 2002 - 2008 pełnił urząd Wikariusza Prowincjała Prowincji Warszawskiej Redemptorystów. W latach 2008-2011 był prefektem rocznego postulatu w Tuchowie, a następnie do 2015 r. radnym zwyczajnym w Zarządzie Prowincji. Ukończył kurs duchowości redemptorystowskiej we Włoszech oraz dwuletnią Szkołę Wychowawców Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych w Krakowie.

Aktualnie jest Dyrektorem Domu Rekolekcyjnego „Góra Tabor” w Lubaszowej. Kontynuuje także wykłady z teologii duchowości oraz z duchowości redemptorystowskiej w postulacie i seminarium redemptorystów. Prowadzi również rekolekcje parafialne oraz rekolekcje i dni skupienia dla kapłanów i osób konsekrowanych.

2. REKOLEKCJE KAPŁAŃSKIE

Data rozpoczęcia: Poniedziałek, 25 maja 2020  godz. 17:00

Data zakończenia: Czwartek, 28 maja 2020 godz. 13:00

Miejscowość: Międzywodzie (wyspa Wolin, woj. zachodniopomorskie)

Rekolekcja poprowadzi: ks. Andrzej Drogoś SDS (salwatorianin, były duszpasterz Hospicjum św. Kamila w Bielsku Białej, były magister nowicjatu , od 2003 roku pracuje w Nitrze na Słowacji. Duszpasterz, rekolekcjonista i kierownik duchowy.)

3. REKOLEKCJE KAPŁAŃSKIE

Data rozpoczęcia: Poniedziałek, 21 września 2020  godz. 17:00

Data zakończenia: Czwartek, 24 września 2020 godz. 11:00

Miejscowość: Międzywodzie (wyspa Wolin, woj. zachodniopomorskie)

Rekolekcja poprowadzi: bp dr Marek Solarczyk, (przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży i delegat KEP ds. Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, członek Zespołu ds. Dialogu ze Wspólnotą Kościelną Ewangelicko Augsburską, członek Zespołu ds. Kontaktów z Polską Radą Ekumeniczną, delegat KEP ds. działalności w Polsce „Kirche in Not”, delegat KEP ds. Powołań, przewodniczący Rady Nadzorczej Fundacji „Opoka”, przewodniczący Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań, w latach 2013-2016 Krajowy Asystent Akcji Katolickiej w Polsce.)

4. REKOLEKCJE KAPŁAŃSKIE

Data rozpoczęcia: Poniedziałek, 16 listopada 2020 godz. 17:00

Data zakończenia: Czwartek, 19 listopada 2020 godz. 13:00

Miejscowość: Międzywodzie (wyspa Wolin, woj. zachodniopomorskie)

Rekolekcja poprowadzi: ks. dr Wojciech Wójtowicz (Rektor WSD w Koszalinie, przewodniczący Konferencji Rektorów Wyższych Seminariów Duchownych w Polsce).

Powyższe rekolekcje organizuje Salwatoriański Dom Zakonno-Rekolekcyjny w Międzywodziu

Kontakt: tel. 505 940 685,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        www: miedzywodzie.sds.pl

Udział: Płatny

Koszt udziału:     600 zł (pokój jednoosobowy)

400zł (pokój dwuosobowy)

Zabrać ze sobą: Biblię, brewiarz, albę, stułę, rzeczy osobiste (kurtka chroniąca od morskich wiatrów)

Zaświadczenia o udziale w rekolekcjach wydaje przełożony Domu Zakonnego.