Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej, Franciszkańska Prowincja św. Jadwigi Śląskiej i Hotel Zieleniec organizują zawody w narciarstwie zjazdowym Służby Liturgicznej Diecezji Świdnickiej i Franciszkańskiej Prowincja św. Jadwigi Śląskiej.

Termin, czas i miejsce zawodów:

Termin zawodów: 29 lutego 2020 r. od godz. 9.00 - Zieleniec – wyciąg „MIESZKO”

Baza zawodów: Hotel Zieleniec - Zieleniec 134, 57-340 Duszniki-Zdrój. (kod Google do  nawigacji: 89VJ+8Q Duszniki-Zdrój)

Wpisowe: opłata startowa wynosi 20 zł (wnoszona w bazie zawodów przy zgłoszeniu grupy).

W tej kwocie organizator zapewnia wejście na stok dla zawodników, ciepły posiłek.

Uczestnicy:

Ministranci, lektorzy i ceremoniarze parafii Diecezji Świdnickiej i Franciszkańskiej Prowincji św. Jadwigi Śląskiej

Grupy wiekowe:

- kategoria A – klasa I – II SP (lub rocznik 2011-2013)

- kategoria B – klasa  III – V SP (lub rocznik 2008-2010)

- kategoria C – VI - VIII SP (lub rocznik 2005-2007)

- kategoria D – liceum/technikum (lub rocznik 2000-2004)

- kategoria OPEN - Księża Opiekunowie

W każdej grupie wiekowej może startować maksymalnie 5 ministrantów z danej parafii.

Zgłoszenia:

Listy zgłoszeniowe należy wysłać mailem do niedzieli 23 lutego włącznie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Zgłoszenia po tym terminie nie będą przyjmowane.

Opiekunowie i uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem zawodów (link poniżej)