ZAWODY ZOSTAŁY PRZEŁOŻONE NA SOBOTĘ  - 9 V BR.

Termin: 14 marca (sobota)- Ząbkowice Śląskie

Uczestnicy:

Do 9 marca (niedziela) można zgłaszać zawodników - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - ks. Krzysztof Faron

Każda parafia może zgłosić do rozgrywek, wyłonionych w drodze eliminacji, 2 zawodników z każdej grupy wiekowej, łącznie do 4 zawodników z parafii.

Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych:

a) szkoła podstawowa 1-6

b) szkoła podstawowa 7-8 i szkoła średnia

Podczas turnieju w Ząbkowicach Śl. prowadzone będą rozgrywki w grze indywidualnej i deblowej w obu kategoriach wiekowych. Zawodnicy muszą należeć do grona Służby Liturgicznej.

Jednocześnie  odbywać siębędą mistrzostwa ministrantów w szachach. Obowiązują te same zasady, co w turnieju tenisa stołowego.

14 marca (sobota) – Ząbkowice Śląskie

Godz. 9.00 – Msza Święta, parafia św. Jadwigi, ul. Chrobrego 7

Godz. 10.00 – początek turnieju, Hala Sportowa, ul. Powstańców Warszawy

Każdy uczestnik w wieku poniżej 18 lat zobowiązany jest posiadać zgodę rodziców/opiekunów na udział w Turnieju.

Formularz zgody