Czcigodni Księża!

Od dłuższego czasu w murach Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej odbywają się rekolekcje kapłańskie organizowane przez Świdnicką Kurię Biskupią i  wspólnotę naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Pragniemy zaprosić Czcigodnych Księży do wzięcia  udziału w nich.

Będą miały one miejsce w terminie:

• 1 - 4 lipca br. prowadzi JE ks. bp Damian Muskus, biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej

Zgłoszenia można dokonywać na furcie seminaryjnej osobiście lub telefonicznie pod numerem 74 856 49 00 do dnia 26 czerwca br.

Rozpoczęcie rekolecji 1 lipca o godz. 15.00, zakończenie 4 lipca o godz. 13.00. Koszt rekolekcji 350 zł.

Terminy kolejnych rekolekcji:

• 9 - 12 września br. w WSD Diecezji Świdnickiej, prowadzi JE ks. bp Henryk Ciereszko, biskup pomocniczy archidiecezji białostockiej.
  • 4 - 7 listopada br. w Bardzie Śląskim, prowadzi JE ks. abp Grzegorz Ryś, metropolita łódzki.

ks. Edward Szajda

wikariusz biskupi ds. stałej formacji kapłanów