Zmarł Andrzej Pierz ESSH - Dyrektor Katolickiego Biura Pielgrzymkowego w Warszawie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 czerwca 2018 roku, w wieku 61 lat,

odszedł od nas nasz najukochańszy Mąż, Syn, Ojciec, Brat, Zięć i Dziadziu

Świętej Pamięci

Andrzej Jan Pierz ESSH

Założyciel i dyrektor Katolickiego Biura Pielgrzymkowego, Kawaler Zakonu Rycerskiego Świętego Grobu Bożego w Jerozolimie, Benefaktor Fundacji Jana Pawła II w Rzymie, Ojciec Kapłana, Człowiek przez całe życie oddany służbie Kościołowi i Pielgrzymom.

Msza Święta żałobna zostanie odprawiona w piątek, 22 czerwca 2018 roku, o godzinie 13:00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach-Krakowie. Zmarły zostanie pochowany w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym św. Katarzyny w Turzy koło Gorlic, Tarnów.

Jezu ufam Tobie

Żona, Matka, Synowie, Synowa, Wnuki, Teściowa i Brat z Rodziną

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 11 czerwca 2018r. zmarł nagle Pan Andrzej Pierz ESSH – Dyrektor Katolickiego Biura Pielgrzymkowego.

Ojciec kapłana. Wspólnie z żoną Mariolą założył Katolickie Biuro Pielgrzymkowe im. Jana Pawła II. Od ponad 25 lat organizował pielgrzymki dla Polaków głównie do Ziemi Świętej, a również do Włoch, do Sanktuariów Maryjnych Europy a także do Sanktuarium Matki Bożej z Guadelupe w Meksyku. W tym okresie umożliwił nawiedzenie miejsc świętych w Ziemi naszego Pana Jezusa Chrystusa blisko 100 tysiącom pielgrzymów. Kawaler Zakonu Rycerskiego Świętego Grobu Bożego w Jerozolimie, do którego został przyjęty wraz z żoną w 2016 r. podczas Inwestytury w Pelplinie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...

Data uroczystości pogrzebowych zostanie podana w najbliższym czasie.

Zespół Katolickiego Biura Pielgrzymkowego

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online