Strona główna Komunikaty Pielgrzymka do Włoch, 16-23.10.2011

Pielgrzymka do Włoch, 16-23.10.2011

Pielgrzymka do Włoch

Termin: 16-23.10.2011

Dzień 1 Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 17.00. Bezpośredni przejazd przez Czechy Austrię do Włoch.

Dzień 2 Przed południem przyjazd do Asyżu i zwiedzanie miasta Św. Franciszka i Św. Klary (lub Werony, zwiedzanie miasta). Kolacja i nocleg w okolicach Rzymu.

Dzień 3 Po Śniadaniu całodzienne zwiedzanie Rzymu: Trasa spacerowa, Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Plac Nawona, Fontanna Di Trevi, Plac Hiszpański. Kolacja i nocleg w hotelu

Dzień 4 Śniadanie i wyjazd  do Watykanu na  audiencję z Papieżem Benedyktem XVI a następnie zwiedzanie Bazyliki oraz nawiedzenie grobu Błogosławionego Jana Pawła II, czas wolny a po nim zwiedzanie Muzeum Watykańskiego. Kolacja i nocleg w hotelu

Dzień 5 Po śniadaniu przejazd do Manopello. Nawiedzenie Sanktuarium (chusta Weroniki), Msza Św. czas do własnej dyspozycji, a następnie przejazd od Lanciano –  Sanktuarium Cudu Eucharystycznyego. Kolacja i nocleg w Monte San Angelo.

Dzień 6 Msza Święta w Grocie Św. Michała Archanioła, następnie śniadanie i przejazd do S. G. Rotondo, nawiedzenie grobu Św. Ojca Pio oraz zwiedzanie miejsc związanych z jego życiem i działalnością. Następnie przejazd do Loreto, nawiedzenie Sanktuarium (Domku z Nazaretu). Kolacja i nocleg w okolicach Rimini.

Dzień 7 Śniadanie i wyjazd do Padwy zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, a następnie Wenecji. Rejs do placu Św. Marka, spacer po mieście, czas wolny i wyjazd w drogę powrotną do kraju.

Dzień 8 Planowany przyjazd przed południem i zakończenie pielgrzymki.

Cena:150 Euro + 600 PLN

Świadczenie zawarte w cenie:

-Przejazd Autokarem klasy LUX
-Przewodnik na całej trasie
-Ubezpieczenie NW i KL
-5 noclegów w hotelach +HB

Wstępy i opłaty wjazdowe dodatkowo płatne około 40 Euro
(w tym zwiedzanie Muzeum Watykańskiego)

Zgłoszenia: Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świdnicy,

ul. Przyjaźni 2/4 bądź pod nr tel. 665479046.

Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata zaliczki w wysokości 400 zł.

Reszta kwoty płatna do 15 września br.

Pods. wizyty ad limina

Forum Ewangelizacyjne