Strona główna Kalendarium 2011

1 - niedziela

Bardo, bazylika

9.30 – 13.00

O. Mirosław Grakowicz, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

13 - piątek

Strzegom, bazylika

17.00 – 21.00

Ks. Roman Tomaszczuk, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

14 - sobota

10.00 – 15.00

o. Zdzisława Rabajczyk, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

20 – piątek

KWIECIEŃ

5 - niedziela

18 - sobota

10.00 – 15.00

O. Zdzisław Rabajczyk, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

24 - piątek

10 - niedziela

16 - sobota

29 - piątek

CZERWIEC

7 - niedziela

13 - sobota

19 - piątek

LIPIEC

5 - niedziela

18 - sobota

17 - piątek

SIERPIEŃ

2 - niedziela

15 - sobota

6 - niedziela

19 - sobota

10.00 – 15.00

O. Zdzisław Rabajczyk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

25 - piątek

4 - niedziela