Strona główna Kalendarium 2011

kto

24 - piątek

18.45 – 22.00

Ks. Roman Tomaszczuk, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

19 - sobota

Wambierzyce, Bazylika

LUTY

2 - niedziela

9.30 – 13.00

O. Mirosław Grakowicz, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczytnik k/Szczytnej

14.00 – 18.00