Zaproszenie do udziału w Nocy Kościołów 2015 - do ogłoszeń parafialnych na niedzielę 14 VI

Diecezja Świdnicka kolejny raz włącza się w organizowane przez Katolickie Radio Rodzina przedsięwzięcie Europejskie Dni Dziedzictwa Chrześcijaństwa Noce Kościołów. Na program tegorocznej edycji Nocy Kościołów, która odbędzie się pod patronatem JE ks. bp. Ignacego Deca, Biskupa Świdnickiego, w dniach 18-21 czerwca br., w Wałbrzychu, Świdnicy, Dzierżoniowie, Kłodzku, Głuszycy Świebodzicach, Ząbkowicach, Polanicy oraz Bardzie złożą się min. wystawy, koncerty, panele z udziałem gości zarówno z Polski jak i zza granicy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Nocy Kościołów min. poprzez stronę internetową diecezji świdnickiej.

ks. Krzysztof Ora