Zbiórka podpisów dla inicjatywy Fundacji Pro-prawo do życia „Stop aborcji” - niedziela 14 VI (zapowiedź 7 VI)

Do wszystkich parafii diecezji świdnickiej, wraz z materiałami dziekańskimi, została przekazana korespondencja związana ze zbiórką podpisów popierających inicjatywę obywatelską „Stop aborcji”  przygotowaną przez Fundację Pro-prawo do życia. Dla sprawnego przeprowadzenia zbiórki podpisów (m.in. przy pomocy doradców życia rodzinnego) proszę o ogłoszenie tej akcji  w niedzielę 7 czerwca pod ogłoszeń parafialnych oraz przypomnienie, że do ważności złożonego podpisu jest wymagany nr PESEL.

Zebrane listy z podpisami proszę przekazać do Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej do dnia 22 czerwca br.