Get Adobe Flash player

Informacja o letnich rekolekcjach dla katechetów 26-28 czerwca 2015 r.


 

LETNIE REKOLEKCJE DLA KATECHETÓW
BARDO, 26 – 28 czerwca 2015 r.

 

Wydział Katechetyczny Świdnickiej Kurii Biskupiej informuje, że letnie rekolekcje dla katechetów odbędą się w dniach 26 – 28 czerwca 2015 r. w domu rekolekcyjnym sióstr Marianek w Bardzie, ul. 1 Maja 12.

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Leopold Rzodkiewicz - wikariusz biskupi ds. formacji stałej duchowieństwa diecezji legnickiej.

Rekolekcje rozpoczynają się w pierwszym dniu o godz. 15.00, a kończą w ostatnim po obiedzie - ok. godz. 15.00.

Nie jest to dzień skupienia, ale rekolekcje, dlatego katecheta powinien wziąć udział w całości ćwiczeń. Ze względu na charakter rekolekcji nie przewidujemy także tzw. „rekolekcji z dojazdu”.

Prosimy zabrać ze sobą śpiewniki (ew. książeczki do nabożeństwa), Liturgię Godzin, różaniec, Pismo św., notatniki i przybory do pisania, instrumenty muzyczne.

Udział w rekolekcjach należy zgłaszać koniecznie do dnia 15 czerwca 2015 r. wyłącznie w Wydziale Katechetycznym Kurii Świdnickiej (nie do sióstr!): tel. od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00 lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy, aby się dobrze zastanowić, podjąć decyzję i nie wycofywać się w ostatniej chwili z udziału w ćwiczeniach (względy organizacyjne). Koszty będą kształtowały się w zależności od liczby uczestników.

 

Wydział Katechetyczny
Świdnickiej Kurii Biskupiej

Copyright © 2011. All Rights Reserved.

CPR certification onlineCPR certification online