Zimowe rekolekcje dla katechetów 16-18 stycznia 2015 r.

ZIMOWE REKOLEKCJE DLA KATECHETÓW

Strzegom, 16 – 18 stycznia 2015 r.

Wydział Katechetyczny Świdnickiej Kurii Biskupiej informuje, że zimowe rekolekcje dla katechetów odbędą się w dniach 16 – 18 stycznia 2015 r. w domu rekolekcyjnym Sióstr Elżbietanek w Strzegomiu, ul. ks. Prał. Stanisława Siwca 3.

Rekolekcje poprowadzi: ks. dr Leopold Rzodkiewicz - wikariusz biskupi ds. formacji stałej duchowieństwa diecezji legnickiej.

Rekolekcje rozpoczynają się w pierwszym dniu o godz. 15.00 a kończą w ostatnim po obiedzie - ok. godz. 15.00. Nie jest to dzień skupienia, ale rekolekcje, dlatego katecheta powinien wziąć udział w całości ćwiczeń - nie przewidujemy tzw. „rekolekcji z dojazdu”.

Prosimy zabrać ze sobą śpiewniki (ew. książeczki do nabożeństwa), Liturgię Godzin, różaniec, Pismo św., notatniki i przybory do pisania, instrumenty muzyczne.

Udział w rekolekcjach należy zgłaszać koniecznie do dnia 6 stycznia 2015 r. wyłącznie w Wydziale Katechetycznym Kurii Świdnickiej (nie do sióstr!): tel. (74) 85-64-404 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00 lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy, aby się dobrze zastanowić, podjąć decyzję i nie wycofywać się w ostatniej chwili z udziału w ćwiczeniach (względy organizacyjne). Koszty będą kształtowały się w zależności od liczby uczestników. Następne rekolekcje odbędą się w terminie: 26-28 czerwca w Bardzie.

Wydział Katechetyczny
Świdnickiej Kurii Biskupiej