Get Adobe Flash player

Kurs ewangelizacyjny Nowe Życie

Rekolekcje dla katechetów - Wambierzyce - 8 - 10 lutego 2013 r.

 

Wydział Katechetyczny informuje, że w dniach od 8 do 10 lutego 2013 r. w domu rekolekcyjnym Ojców Franciszkanów w Wambierzycach odbędzie się Kurs Nowe–Życie. Będzie on miał charakter rekolekcyjny.

Do udziału w kursie zapraszamy wszystkich katechetów.

Kurs – w uzgodnieniu z Wydziałem Duszpasterskim Kurii Świdnickiej – poprowadzi ekipa ze Szkoły Nowej Ewangelizacji z Gliwic.

Koszt udziału w kursie wynosi 130 zł.

Zapisy w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej do 21 stycznia 2012 r. pod nr tel. 74 856 44 13 lub 609 830 588.

Liczba miejsc ograniczona.

Początek spotkania piątek (8 lutego) godz. 18.00; recepcja od 17.00; zakończenie spotkania niedziela (10 lutego), godz. 13.00.

Adres: pl. Najświętszej Maryi Panny 11, Wambierzyce.

Więcej o kursie:

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie bł. Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka.

Ze względu na rekolekcyjny charakter kursu tym, którzy wezmą w nim udział będzie uznany jako uczestnictwo w rekolekcjach dla katechetów.

Ks. Marek Korgul
Dyrektor Wydziału Katechetycznego
Świdnickiej Kurii Biskupiej

Copyright © 2011. All Rights Reserved.

CPR certification onlineCPR certification online