Get Adobe Flash player

Wyniki I Mistrzostw Służby Liturgicznej Diecezji Świdnickiej w narciarstwie zjazdowym - Zieleniec 11 III 2017

UCZESTNICY ZAWODÓW:

KATEGORIA “A” - klasy 1-3 SP

l.p.

osoba

parafia

rocznik

1

Stramek Szymon

Św. Stanisława i Wacława - Świdnica

2008

2

Bernat Antoni

Matki Bożej Różańcowej - Kłodzko

2008

3

Ciarciński Ignacy

św. Brata Alberta   - Świebodzice

2007

4

Zięba Marceli

św. Jadwigi - Ząbkowice Śl.

2008

 

KATEGORIA “B” - klasy 4-6 SP

l.p.

osoba

parafia

rocznik

1

Kostusiak Szymon

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

2004

2

Koczot Szymon

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

2006

3

Drozd Karol

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2004

4

Harędarz Michał

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2004

5

Litwiński Marcel

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2004

6

Kurzawa Adam

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2004

7

Szydłowski Wiktor

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2004

8

Włostowski Ksawery

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2005

9

Karwowski Kacper

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2005

10

Jaśków Tymoteusz

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2005

11

Wensker Piotr

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2006

12

Dębosz Mikołaj

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2006

13

Rożnowicz Kamil

św. Michała Archanioła - Mieroszów

2004

14

Synówka Patryk

św. Michała Archanioła - Mieroszów

2005

15

Leszczak Nikolas

Podwyższenia Krzyża św. - Kłodzko

2005

16

Kawalec Miłosz

św. Brata Alberta - Świebodzice

2004

17

Gesek Wiktor

św. Brata Alberta - Świebodzice

2006

18

Sosgórnik Krystian

św. Brata Alberta - Świebodzice

2006

19

Błasz Alex

św. Brata Alberta - Świebodzice

2006

20

Dylewski Miłosz

św. Brata Alberta - Świebodzice

2006

21

De Mercurio Ermelindo

św. Brata Alberta - Świebodzice

2006

22

Szklarczyk Gabriel

św. Brata Alberta - Świebodzice

2006

23

Kędzia Michał

św. Piotra i Pawła - Świebodzice

2006

  

KATEGORIA “C” - Gimnazjum

l.p.

osoba

parafia

rocznik

1

Stwertetschka Michał

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

2003

2

Dubaniewicz Michał

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

2002

3

Wensker Wincenty

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2003

4

Pfanhauser Bartoks

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2003

5

Marczyński Piotr

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

2003

6

Zięba Michał

św. Jadwigi - Ząbkowice Śląskie

2002

7

Waliczek Seweryn

św. Piotra i Pawła - Srebrna Góra

2003

8

Lebda Jan

Matki Bożej Różańcowej - Kłodzko

2002

9

Grabarczyk Mateusz

Matki Bożej Różańcowej - Kłodzko

2003

10

Dębski Ignacy

św. Michała Archanioła - Bystrzyca Kł.

2002

11

Czerwonka Wojciech

św. Michała Archanioła - Mieroszów

2001

12

Kędzia Marek

św. Piotra i Pawła - Świebodzice

2002

13

Burnus Patryk

Podwyższenia Krzyża św. - Kłodzko

2003

14

Wilczyński Dominik

św. Piotra i Pawła - Świebodzice

 

15

Stolarczyk Jakub

 

2003

16

Bobrowicz Mikołaj

św. Józefa - Świdnica

2002

  

KATEGORIA “D”

l.p.

osoba

parafia

rocznik

1

Dubaniewicz Karol

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

1998

2

Koczot Jakub

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

1998

3

Stwertetschka Maciej

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

2000

4

Wudyka Michał

św. Katarzyny Al. - Kudowa Zdr.

1997

5

Kulikowski Paweł

Matki Bożej Różańcowej - Kłodzko

1999

6

Karmelita Jakub

św. Michała Archanioła - Bystrzyca Kł.

2000

7

Grochalski Maciej

Podwyższenia Krzyża św. - Kłodzko

1999

  

KATEGORIA “OPEN”

l.p.

osoba

parafia

rocznik

1

Ks. Wojciech Iwanicki

św. Andrzeja Boboli - Świdnica

 

2

Ks. Gabriel Horowski

św. Michała Archanioła - Bystrzyca Kł.

 

3

Ks. Mirosław Benedyk

św. Brata Alberta - Świebodzice

 

4

o. Michał Kurzynka OSPPE

 św. Józefa - Świdnica

 

 

LAUREACI ZAWODÓW

        Kategoria A

I miejsce - Ciarciński Ignacy

II miejsce - Zięba Marceli

III miejsce - Stramek Szymon

IV miejsce - Antoni Bernat

 

        Kategoria B

I miejsce - Kamil Rożnowicz

II miejsce - Wiktor Szydłowski

III miejsce - Tymoteusz Jaśków

IV miejsce - Kacper Karwowski

 

        Kategoria C

I miejsce - Wojciech Czerwonka (+ najkrótszy czas przejazdu w całych zawodach!)

II miejsce - Jan Lebda

III miejsce - Michał Zięba

IV miejsce - Patryk Burnus

 

        Kategoria D

I miejsce - Paweł Kulikowski (+ drugi najkrótszy czas przejazdu w całych zawodach!)

II miejsce - Maciej Grochalski

III miejsce - Karol Dubaniewicz

IV miejsce - Michał Wudyka

 

        Kategoria OPEN

I miejsce - ks. Wojciech Iwanicki

II miejsce - ks. Gabriel Horowski

( w sumie zgłosiło się 4 kapłanów, ale ks. Mirosław Benedyk i o. Michał Kurzynka, paulin wycofali się z zawodów)

 

Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tych zawodów: Hotelu Zieleniec z obsługą, p. Ewie Kamyczek, p. Michałowi Wronie - dyrektorowi sportowemu zawodów, p. Adamowi Kowalskiemu odpowiedzialnemu za obsługę elektronicznego pomiaru czasu, p. Arturowi Tucholskiemu oraz Rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania dla o. Jeremiasza Brzezińskiego OFM za pomysł i organizację zawodów.

ks. Krzysztof Ora - diecezjalny duszpasterz Służby Liturgicznej


Fotorelacja z mistrzostw dostępna jest na stronie Gościa Świdnickiego:

link do galerii zdjęć Gościa Niedzielnego

Copyright © 2011. All Rights Reserved.

CPR certification onlineCPR certification online