IX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych - Dzierżoniów, 13 I

zaprasza wszystkie dzieci

na

IX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Czas: 13 stycznia 2018 r.

Miejsce: w kościele pw. Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie

Program:

9.30 – Przyjazd grup, zawiązanie wspólnoty ( II LO, ul. Garncarska 1)

10.00 – Prezentacja zespołów kolędniczych

Spotkanie z gośćmi z Afryki: s. Cynhtia i s. Antonia – Nigeria

11.00 – Poczęstunek

11.30 – Konkurs wiedzy o Libanie i Syrii

12.15 – EUCHARYSTIA pod przewodnictwem JE ks. Bpa Ignacego Deca

13.30 – Zakończenie – rozesłanie

- Prosimy o zgłoszenie grupy kolędniczych podając parafię, imię i nazwisko opiekuna oraz ilość osób.

- Każda grupa kolędnicza prezentuje się w strojach kolędniczych, z gwiazdą - przygotowuje ciekawy okrzyk, zawołanie, który będzie charakteryzować daną grupę (nie śpiewamy kolędy, nie przedstawiamy scenki z kolędników misyjnych).

- Zachęcamy katechetów do przygotowania dzieci do udziału w konkursie wiedzy na temat Libanu i Syrii (na podstawie wiadomości „Świat Misyjny nr6 2017 r. i materiałów „Kolędnicy Misyjni 2017”

- Uczestników spotkania prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do Referatu Misyjnego Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do dnia 5 stycznia 2018 r. telefonicznie: tel. 074/ 856 44 05 lub kom. 787 712 013 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Dla zgłoszonych przewidziane są drożdżówki i herbata.