Get Adobe Flash player

Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata - 28 IX

Zorganizuj „Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” w swoim mieście, miasteczku, w swojej wsi!

Koronka na ulicach miast świata to coroczne wydarzenie, które w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny skupia tysiące ludzi na całym świecie.

Od dziewięciu lat 28 września spotykamy się o godzinie 15.00 na skrzyżowaniach  i placach naszych miast i miasteczek, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego  Miłosierdzia.

Organizujemy się spontanicznie, zapraszamy się nawzajem przy pomocy plakatów, e-maili, SMS-ów, ogłoszeń w lokalnej prasie, przez portale społecznościowe w internecie, także przez ogłoszenia parafialne. Każdy może się przyłączyć.

Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i łącząc się duchowo z innymi odmówić samotnie lub w grupie koronkę do Bożego Miłosierdzia.

http://www.youtube.com/watch?v=jgWxmCVvIOk&feature=em-share_video_user 

W tym roku towarzyszą nam intencje:

1. Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Powiedz moim kapłanom, że zatwardziali grzesznicy kruszyć się będą pod ich słowami, kiedy będą mówić o niezgłębionym miłosierdziu moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521).

2. O pokój na świecie, zwłaszcza w krajach Bliskiego Wschodu, o powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów!

3. Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie www.iskra.info.pl 

Zespół Iskra jako koordynator modlitwy na całym świecie prosi tylko o potwierdzenie chęci uczestnictwa w tej modlitwie przesyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Z modlitewnym pozdrowieniem

Zespół Iskra Bożego Miłosierdzia wraz z opiekunem duchowym Ojcem Remigiuszem Recławem SJ

Kościół oo. Jezuitów

 ul. Sienkiewicza 60  90-058 Łódź, Polska

 tel. 694 292 093

Copyright © 2011. All Rights Reserved.

CPR certification onlineCPR certification online