Prośba do księży proboszczów o wypełnienie ankiety dotyczącej pomocy duszpasterskich

Czcigodny Księże Proboszczu,

Komisja Duszpasterstwa KEP przygotowuje materiały i pomoce, które mają być dla Księdza Proboszcza inspiracją i pomocą do prowadzenia działań duszpasterskich.

Proszę Księdza Proboszcza o wypełnienie krótkiej ankiety na ten temat. Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować dotychczasowe programy i tak przygotować pomoce duszpasterskie, aby jeszcze skuteczniej pomagały w działalności parafialnej.

Proszę o elektroniczne wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie: http://programduszp.badanie.net/  do 15 września 2017 r. Zajmie to 15 minut. Badanie jest anonimowe, chronione przez tajemnicę statystyczną.

Badanie zostało przygotowane przez Katedrę Prakseologii Pastoralnej i Organizacji Duszpasterstwa WT UKSW oraz Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego SAC.

Z góry dziękuję za życzliwość i pozdrawiam.

Z Bogiem!

Ks. Tomasz Wielebski

kierownik Katedry Prakseologii Pastoralnej
i Organizacji Duszpasterstwa WT UKSW.