Narodowe Święto Młodych Talitha Kum - Szczecin, 23-24 IX

Wspólnota Przymierze Miłosierdzia serdecznie zaprasza wszystkie osoby w wieku 15-40 roku życia na narodowe święto młodych Talitha Kum w Szczecinie.

Narodowe Talitha Kum, to czas spotkania wszystkich młodych z całej Polski, podczas którego młodzi będą mieli szanse poznać lepiej Wspólnotę, doświadczyć działania Ducha Świętego i młodego, otwartego Kościoła; wysłuchując specjalnie w tym celu przygotowanych konferencji naszych Ojców: o. Antonello Caddedu, o. Leandro Rasera, o. Pedro Mariano (będę wyjątkowe!); poznać lepiej Misjonarzy i zarazić się ich miłością do Boga i człowieka; zawierzyć naszej Mamie i Założycielce - Maryi Niepokalanej w Duchu Świętym - wszystkie swoje sprawy, problemy, bliskie osoby i swoje powołanie; a w końcu wytańczyć się na CRISTOTECE!! W rytmach tylko Bożych utworów, pełnych energii i miłości!!

NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ!! I gwarantujemy, że po tym spotkaniu wrócisz do swojego domu, parafii, wspólnoty z nową Iskrą Bożej Miłości.

Zapisy odbywają się do 20go września!!!

Niżej link do zapisów:

Świdnicka Wspólnota Przymierza Miłosierdzia zaprasza do kontaktu w razie pytań lub wspólnego zorganizowania wyjazdu oto numer: 798-415-916
how to buy 3ds max 2017 max 2017 education hop over to these guys cheap license revit 2017 autocad lt 2011 student license