Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa - rekolekcje dla narzeczonych - Pieszyce, 11-13 VIII

Świdnicki Ośrodek Spotkań Małżeńskich organizuje w dniach 11-13 sierpnia 2017 roku Rekolekcje dla Narzeczonych. Prowadzone są one w formie wyjazdowej, w domu rekolekcyjnym w Pieszycach. Rozpoczynają się w piątek o godz. 17:30, a kończą w niedziele ok. godz. 15:00.

Rekolekcje dla Narzeczonych spełniają wymagania w zakresie katechez przedmałżeńskich. Przygotowanie w zakresie naturalnych metod rozpoznawania okresów płodności, podobnie jak na wszystkich innych kursach przedmałżeńskich, musi być uzupełnione w parafii lub na specjalnych kursach.

Absolwenci Rekolekcji dla Narzeczonych otrzymują zaświadczenia potrzebne przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej przed zawarciem związku małżeńskiego.

Bliższe informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 602 235 212.