Sprawozdanie z XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego - Paradyż, 19-20 V

W dniach 19-20.05 br. w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyła się 24. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla ministrantów i lektorów. Naszą diecezje reprezentowali:

• Wojciech Wiewióra i Jakub Karmelita z parafii św. Michała Archanioła w Bystrzycy Kłodzkiej

• Filip Bieleniewicz i Jan Rudnicki z parafii Chrystusa Króla w Dzierżoniowie.

Zakres materiału tegorocznego finału obejmował Ewangelię i Listy autorstwa św. Jana oraz Apokalipsę.

Nasza reprezentacja zajęła 7. miejsce w klasyfikacji zespołowej a także Wojciech Wiewióra został wicemistrzem w skali Polski zajmując 2. miejsce w grupie starszej (do 26 lat) klasyfikacji indywidualnej.

Naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Free Joomla Lightbox Gallery