Wiosenna sesja Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji - Wałbrzych, 2-4 VI

Wiosenna sesja Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji
Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła
Wałbrzych, 2-4 czerwca 2017 r.

Opis wydarzenia:

Weekendowa sesja Szkoły Maryi. Odkryj Boga i człowieka. Ciekawe konferencje, rozmowy przy kawie, modlitwa i bajeczka na dobranoc. Zapraszamy!

Uczestnictwo w pierwszej sesji Szkoły nie zobowiązuje do wzięcia udziału w kolejnych sesjach.

Info o Szkole:

Szkoła jest propozycją formacji dla osób indywidualnych oraz wspólnot. Uczestnicy Szkoły spotykają się 4 razy w ciągu roku: w czasie trzech sesji weekendowych (jesień, zima i wiosna) oraz dłuższej sesji letniej. Misją szkoły jest przyprowadzanie ludzi do poznania i doświadczenia pełni życia w Bogu, dojrzałości chrześcijańskiej i do służby w Kościele. Założona przez kapucyna o. Piotra Kurkiewicza w 1998 roku na Ukrainie, dziś Szkoła ma międzynarodowy charakter. Filie Szkoły znajdują się dziś w kilkunastu państwach świata.

Strona na FB: www.facebook.com/szkolazycia

Strona filii w Wałbrzychu na FB: https://www.facebook.com/szkolazyciawalbrzych

Termin:

2-4 czerwca 2017 r.

Miejsce:

Dom katechetyczny przy parafii
św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu

Rozpoczęcie:

Piątek, godz. 17.30.

Zakończenie:

Niedziela, godz. 16.00.

Uwaga: zaliczenie sesji Szkoły jest uwarunkowane uczestnictwem od początku do końca w sesji Szkoły. W sytuacjach losowych – zaliczenie do indywidualnego rozpatrzenia przez organizatorów.

W planie:

Konferencje, modlitwa, Eucharystia, rozmowy, czas wolny, tzw. bajeczka na zakończenie dnia.

Koszt:

25 zł – dzieci, uczniowie i studenci (płatne w rejestracji)

50 zł – dorośli (płatne w rejestracji).

Cena obejmuje koszty organizacyjne oraz posiłki: w piątek kolację, w sobotę obiad i kolację, w niedzielę obiad.

Uwaga: osoby, które nie są w stanie pokryć kosztów uczestnictwa, będą mogły uzgodnioną z organizatorami część kosztów odpracować w czasie przygotowania sesji i po jej zakończeniu. Prosimy bez wahania zgłaszać się w tej sprawie do organizatorów.

Noclegi:

Osoby przyjezdne, które potrzebują noclegu, zostaną zakwaterowane w prywatnych domach sympatyków Szkoły. Prosimy o zgłoszenia potrzeby zakwaterowania.

Termin zgłoszeń:

do 1 czerwca 2017 r.

Zgłoszenia:

Formularz (preferowany sposób zgłoszeń): https://goo.gl/forms/8LK4nwKytB4caeOU2

Telefon (dla osób bez dostępu do internetu): 792-218-607

Organizatorzy:

Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła

Parafia św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu

Wspólnota Życia i Ewangelizacji „Prawda”

Uwagi dodatkowe:

Zapewniamy opiekę nad dziećmi od 3 roku życia