Narodowy Kongres Trzeźwości - Warszawa, 21-24 IX

Informacja diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości z związku z Narodowym Kongresem Trzeźwości

Ogólnopolskie Apostolstwo Trzeźwości w dniach od 21 do 24 września br. organizuje w Warszawie Narodowy Kongres Trzeźwości. Wydarzenie ma celu, w obliczu alarmujących danych dotyczących osób uzależnionych od alkoholu, promocję trzeźwości i abstynencji.

Wszelkie informacje dotyczące Kongresu można znaleźć w Vademecum Duszpasterstwa Trzeźwości, które są dostępne w parafiach oraz u Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Ważna stacją Kongresową będzie Ogólnopolska Pielgrzymka w intencjach trzeźwości na Jasną Górę w dniach 11-18 czerwca br.

ks. Sławomir Calik

diecezjalny duszpasterz trzeźwości