Samolotowa Pielgrzymka do Lourdes 10-13.05.2018 r.

Samolotowa Pielgrzymka do Lourdes w 160-lecie objawień Matki Bożej

Termin: 10 – 13. 05. 2018

Dzień 1 Zbiórka uczestników o godzinie 5:00 w Bielawie przy kościele pw. Wniebowzięcia NMP pl. ks. Stefana kard. Wyszyńskiego 1 i przejazd autokarem do Krakowa. Zwiedzanie starówki, przejście pod okno papieskie ul. Franciszkańska 3, droga spacerowa przy Zamku Królewskim, sanktuarium św. Jana Pawła II - Msza św. Po zwiedzaniu transfer na lotnisko w Krakowie. Odprawa i wylot do Lourdes ok. 17:00 (Francja). Czas lotu około 3h. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i dla chętnych wieczorna procesja różańcowa ze świecami. Nocleg.

Dzień 2 Po śniadaniu całodzienny pobyt w Lourdes, Msza Święta, wspólne zwiedzanie i uczestnictwo w programie lokalnym. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3 Msza Święta w grocie, śniadanie a po nim wspólne zwiedzanie, czas do własnej dyspozycji. Kolacja i procesja różańcowa ze świecami. Nocleg.

Dzień 4 Msza Święta w grocie, śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Wylot około 10:00 do Krakowa. Planowany przylot około 13:00 i kontynuacja podróży do Bielawy, tam zakończenie pielgrzymki.

CENA: 400 Euro

Świadczenia zawarte w cenie :                                                                                                                                 

Przelot samolotem               

3 noclegi w hotelu + HB                 

Ubezpieczenie NW i KL

Pilot/Przewodnik

 

Wstępy do zwiedzanych obiektów dodatkowo płatne około 20 € 

Zapisy z zaliczką 200 euro u Ks. Daniela Marcinkiewicza: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznie  +48 531 491 118.  
Serdecznie zapraszamy!

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online