Pielgrzymka duchowieństwa diecezji świdnickiej do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu - 2 V (środa)

Doroczna pielgrzymka duchowieństwa diecezji świdnickiej  odbędzie się bieżącym roku do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniu 2 maja (środa)

Jednocześnie informuję, że ze względu m.in. na ograniczone możliwości parkingowe przy sanktuarium organizowany jest wspólny wyjazd autokarem (przewiedziane jest na chwilę obecną 49 miejsc). Autokar będzie podstawiony o godz. 7.00 na parkingu przy Wyższym Seminarium Duchownym w Świdnicy (pl. Wojska Polskiego 2). Samochody będzie można pozostawić na parkingu seminaryjnym.

Koszt wyjazdu ok. 60 zł.

Program ramowy:

Godz. 11.00 – okolicznościowa konferencja w sanktuarium

Godz. 11.30  – modlitwa różańcowa

Godz. 12.00 – Eucharystia pod przewodnictwem JE ks. bp. Ignacego Deca, Biskupa Świdnickiego

Godz. 13.30 – obiad

Do 25 kwietnia br. (środa) proszę o powiadomienie Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej o ilości Księży deklarujących wyjazd autokarem jak również podanie liczby Księży, którzy wybiorą się własnym środkiem transportu.

Proszę by Księża zabrali ze sobą alby i białą stułę.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

ks. prałat Edward Szajda

Wikariusz Biskupi ds. Formacji Stałej

© 2017 Diecezja Świdnicka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
To nie więcej niż kilka minut. Wykonamy przelew środków. Niezwłocznie po akceptacji wniosku. Złóż wniosek o pożyczkę. Zajmie to nie więcej niż 10-15 minut, a decyzję otrzymasz niezwłocznie po akceptacji wniosku. MoneyMan to marka należąca do ID Finance, firmy FinTech, której flagowy produkt to pożyczki online